top of page
grafiki baner-10 (2).jpg

Badania COVID dla firm

Trwająca od marca 2020 roku pandemia koronawirusa utrudniła funkcjonowanie licznym przedsiębiorstwom na terenie całej Polski, wymuszając przejście na pracę zdalną, wprowadzenie limitu osób, standardów bezpieczeństwa oraz higieny pracy w pomieszczeniach czy konieczność powtarzania co jakiś czas testów RT-PCR lub antygenowych z racji pojawiania się kolejnych zakażeń. Przeprowadzamy badania COVID dla firm - w dowolnym miejscu wskazanym przez zamawiającego.

 

Wykonujemy zarówno testy RT-PCR (wynik po 24h), jak i szybkie testy antygenowe (wynik w 15 minut; zniżka dla grup powyżej 50 osób). Możemy również przeprowadzić badania na obecność przeciwciał SARS-CoV-2 (klasa IgM, IgG), by sprawdzić, czy pracownicy danego zakładu przebyli infekcję i są ozdrowieńcami. W celu przeprowadzenia testu dokonujemy pobrania wymazu z nosogardzieli. W przypadku pojawienia się przeciwwskazań może dojść do pobrania z gardła.

Wydajemy zaświadczenia o uzyskanych wynikach na obecność COVID-19 (także w języku angielskim) online w formie dokumentu PDF. W momencie, w którym w firmie badania zakończą się wynikami pozytywnymi, uruchamiamy odpowiednią procedurę zgodnie z obowiązującymi regulacjami – dokonujemy zgłoszenia do sanepidu w celu nałożenia kwarantanny na odpowiednie jednostki.

W celu umówienia się na firmowe testy na COVID-19 można dokonać rezerwacji przez stronę poprzez dostępny na niej formularz kontaktowy lub skontaktować się z nami telefonicznie 222990150 lub mailowo pod adresem biuro@zdrovotic.pl Świadczymy pomoc klientom prowadzącym działalność na terenie Warszawy i okolic. W przypadku grup powyżej 100 osób dojeżdżamy również w inne części Polski (na odległość do 300 km). 


Badania na obecność COVID-19 – oferta dla firm

bottom of page