top of page

Badania COVID - Imprezy okolicznościowe 

Oferta naszej placówki skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które chciałyby sprawdzić stan swojego zdrowia lub którym niezbędny jest wynik przed wyjazdem na zagraniczne wakacje, jak i urządzającym ważne rodzinne wydarzenia. Wykonujemy badania COVID na imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzciny czy komunie, których organizacja w czasie pandemii koronawirusa odbywa się zgodnie ze wskazanymi odgórnie regulacjami.

Testy przeprowadzamy w punkcie pobrań na Żoliborzu (ul. Mickiewicza 16, 01-517 Warszawa), ale dajemy również możliwość przeprowadzenia badania w dowolnym miejscu wskazanym przez zamawiającego za dodatkową opłatą (100 zł za koszt usługi medycznej oraz transportu).

Nasza placówka daje możliwość zapisania się na test RT-PCR oraz antygenowy, które charakteryzują się skutecznością na poziomie 98/99%. Pierwszy z nich pozwala uzyskać informację o wyniku pozytywnym lub negatywnym zarażenia COVID-19 w ciągu 24h od przeprowadzenia badania, w drugi – po ok. 15-20 minutach. Goście imprezy okolicznościowej mogą skorzystać również z opcji sprawdzenia, czy jest się ozdrowieńcem - przeprowadzane przez nas badanie na przeciwciała wskazuje na przeżycie infekcji w przeszłości.

Wykonujemy wymazowe testy na COVID-19 – dokonujemy pobrania materiału genetycznego z nosogardzieli. Może się jednak zdarzyć, że w przypadku określonej osoby istnieją określone przeciwwskazania – wówczas dokonujemy pobrania wymazu z gardła. Z tego powodu na test należy zgłosić się minimum 2h po ostatnim posiłku, by wynik nie został zafałszowany.

Termin na test RT-PCR oraz antygenowy przed imprezą okolicznościową można zarezerwować przez formularz na stronie internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny (22 299 01 50, +48 796 347 314) oraz mailowy (biuro@zdrovotic.pl). Aktualne ceny oraz wolne terminy badań na COVID-19 również zostały umieszczone na naszej stronie internetowej.

Badania na koronawirusa przed imprezą okolicznościową: RT-PCR oraz szybki test antygenowy

bottom of page