top of page

Badania online (Telekonsultacja)

Współczesny świat non stop stawia przed nami różnego rodzaju wyzwania, a my czujemy ogromną presję i nieustannie się spieszymy, co może się negatywnie odbić na naszym zdrowiu, zwłaszcza w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Jeśli zauważymy u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy, nie zależy ich bagatelizować, tylko jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Jednym z rozwiązań jest badanie online, zwane telekonsultacją. Na czym polega?

Telekonsultacja – co się za tym kryje?

Panująca na całym świecie pandemia znacznie ograniczyła liczne kontakty z lekarzami, na które dotychczas mogliśmy sobie pozwolić niemalże bez ograniczeń. Nie oznacza to jednak, że w obecnej sytuacji osoba potrzebująca nie otrzyma pomocy. Wiele przychodni działa w nieco zmienionym trybie, udzielając zdalnych porad lekarskich. Telekonsultacja może odbywać się na różne sposoby, najczęściej jest to rozmowa telefoniczna, ale też może być to wizyta kontrolna w formie czatu czy wideo rozmowy z lekarzem w danej placówce.

Skorzystaj z usług naszej firmy

Tworzymy zespół doświadczonych medyków, którzy mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem i chęcią niesienia pomocy osobom, które najbardziej tego potrzebują. Kluczową kwestią jest dla nas ludzkie zdrowie i życie, dlatego pracujemy całą dobę, by w każdej chwili mogli się Państwo z nami połączyć, między innymi za pomocą telekonsultacji.

W dobie panującej pandemii koronawirusa, przygotowaliśmy usługę, składającą się z dostawy testu antygenowego, który stwierdzi obecność COVID-19, która jest połączona z telekonsultacją, którą przeprowadza nasz doświadczony personel medyczny.

Po przeprowadzonym badaniu wystawiamy niezbędne zaświadczenie nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Zamawiając test można go wykonać samodzielnie w domu lub w trakcie telekonsultacji. Z pomocą naszego personelu będą mogli go Państwo prawidłowo zweryfikować i odczytać, a wynik zostanie zarejestrowany w naszej bazie danych. Termin porady można zarezerwować na naszej stronie internetowej, wybierając odpowiednią kategorię usługi. Zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszej pomocy.

bottom of page