top of page
grafiki baner-03 (2).jpg

Badania przed wyjazdem za granicę

Mimo pojawienia się szczepionek jesteśmy świadkami kolejnych fal zachorowań na Covid 19 na całym świecie. Wiele państw w trosce o dobro swoich obywateli wprowadza nakaz posiadania negatywnego wyniku testu na SARS-CoV-2, który trzeba okazać przekraczając granicę. Musi być on wykonany 72h, 48h, lub 24h przed podróżą w zależności od kraju do którego się wybieramy. Należy również pamiętać, że niektóre kraje wymagają także zaświadczenia o przyjęciu szczepionki. Dlatego też przed wyborem miejsca na wyjazd, warto sprawdzić dokładne informacje dotyczące restrykcji w danym państwie. 

Nasza firma wykonuje badania przed wyjazdem za granicę. W ofercie Zdrovotic znaleźć można zarówno szybkie testy antygenowe, RT-PCR, jak i na przeciwciała - ImG oraz IgG.Testy PCR można zamówić wynik na CITO, jeśli jest on potrzebny jak najszybciej. Nasi pracownicy pobierają wymazy z nosogardzieli. W momencie, kiedy z różnych przyczyn jest to niemożliwe istnieje szansa na zebranie materiału z gardła. 

To, co niezwykle istotne, to fakt, że wyniki badań na obecność Covid 19 wydajemy w formie online w formacie pdf. Wynik badania jest także widoczny w aplikacji mObywatel i IKP (Internetowe Konto Pacjenta). Jest tam dostępny kod QR który ułatwia szybkie i sprawne przekraczanie granic.

Na badanie na obecność Covid-19  można umówić się przez naszą stronę internetową, gdzie podane są dostępne terminy, w które można się zapisać. Istnieje także możliwość rezerwacji terminu telefonicznie pod numerem 22 299 01 50. Można również napisać do nas wiadomość na adres mailowy biuro@zdrovotic.pl. Usługi Świadczymy klientom na terenie m.in. Warszawy, Krakowa, Gdańska, Gdyni, Łodzi Poznania i wielu innych miast w Polsce.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu przez podane wyżej dane.

Obowiązkowe badania przed wyjazdem za granicę

Wyniki badań wydawany jest w języku polskim i angielskim bez dodatkowych opłat.

Jak umówić się na badanie przed wyjazdem za granicę?

bottom of page