Oferta dla biur podróży

Nasz firma specjalizuje się w szybkiej i profesjonalnej obsłudze biur podróży.
Dysponujemy możliwością wykonania badań w dowolnym miejscu wskazanym przez zleceniodawcę (hotel, siedziba firmy, badania z karetki pod wskazanym adresem itp).

Wyniki testów antygenowych podróżujący uzyskują od razu po wykonanych badaniach. Zaświadczenie wydawane jest w języku polskim i angielskim, a wynik wprowadzany jest do Unijnego Paszportu Covidowego.

Wynik badania RT-PCR jest w języku polskim i angielskim wykonane przez laboratorium, które posiada akredytację Ministra Zdrowia. W razie potrzeby, oferujemy także możliwość pobrania dwóch próbek z dwóch różnych laboratoriów posiadających akredytację. Wyniki testów RT-PCR pobierane do godziny 16 otrzymują Państwa tego samego dnia.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i dwuletnie doświadczenie w obsłudze biur podróży. Nasza firma oferuję całkowitą pomoc przy zaplanowaniu pobrań testów antygenowych/RT-PCR a zlecenie uważamy za zakończone po potwierdzeniu od Państwa otrzymania wszystkich wyników. Oferujemy także wiele rozwiązań usprawniających pobrania, aby Wasi Klienci spędzili jak najmniej czasu na badaniu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wystarczy wypełnić formularz kontaktowy bądz zadzwonić pod numer: 22 299 01 50


Badania na obecność COVID-19 – oferta dla biur podróży