Kup TEST ANTYGENOWY na obecność wirusa COVID-19. SARS-CoV-2

Kup TEST ANTYGENOWY na obecność wirusa COVID-19. SARS-CoV-2

test.jpg

TEST ANTYGENOWY na obecność wirusa COVID-19. SARS-CoV-2

125.00 PLN

Ilość:

1

Wybierz metodę płatności

Zrzut ekranu 2022-01-9 o 23.38.32.png

Badania na obecność COVID-19 możesz wykonać w jednym z poniższych punktów pobrań:

 Jak Wykonać Badanie w Punkcie Pobrań?

1. Kup wybrany test i opłać zamówienie.

2. Udaj się do jednego z punktów pobrań.

3. Pokaż w punkcie pobrań kod otrzymany w wiadomości email potwierdzający opłacenie testu.

4. Wynik testu Antygenowego zostanie udostępniony w wersji elektronicznej w terminie maksymalnie 4h od pobrania.

Opis testu:

Roche test na antygeny SARS-CoV-2 umożliwia szybką identyfikację pacjentów zarażonych SARS-CoV-2 bezpośrednio w miejscu opieki nad pacjentem (test typu Point-of-Care). Jakościowe wykrywanie antygenów SARS-CoV-2 sprawia, że możliwe jest szybkie rozpoznanie pacjentów z aktywną infekcją. 

Ten szybki test diagnostyczny zawiera wszystkie materiały potrzebne do wykonania testu, a jego wysoka czułość (96,52%) przekłada się na rzetelny wynik testu. Ułatwiona procedura testowa z mniejszą ilością kroków umożliwia szybkie wykonanie testu. Dzięki temu można przeprowadzić więcej testów w krótszym czasie. 

Szczegóły produktu:

Umożliwia szybką identyfikację pacjentów zarażonych SARS-CoV-2 Produkt wpisany na listę niemieckiego Federalnego Instytut Leków i Produktów Medycznych (BfArM) Znajduje się we wspólnym wykazie szybkich testów antygenowych na COVID-19, uzgodnionym przez Komitet UE ds. Bezpieczeństwa Zdrowia Idealny do przeprowadzania w miejscu opieki nad pacjentem (test typu Point-of-Care) Ułatwiona procedura testowa z mniejszą ilością kroków
Bardzo dobrze nadaje się do badania osób, które miały kontakt z pacjentem zarażonym SARS-CoV-2 Do jakościowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2
Materiał do badania: wymaz z nosa lub gardła Bardzo wysoka czułość: 96,52% i specyficzność 99,68% Wynik testu można odczytać już po upływie ok. 15 minut  Wyjątkowo łatwa procedura testowa Do stosowania jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny!