top of page
Szukaj
  • dmnmajewski

Czarnogóra BEZ TESTÓW dla wszystkich!Kolejnym krajem, który dołącza do listy otwartych bez żadnych obostrzeń, jest Czarnogóra! Kraj, który w ubiegłym roku był jednym z największych hitów wśród turystów z Polski, zdecydował się tuż przed sezonem znieść wszystkie obostrzenia wjazdowe. I to bez względu na status zaszczepienia!

Od kilku dni przewijały się informacje, że Czarnogóra zniesie obowiązek testowania, jednak wciąż nie było oficjalnego potwierdzenia tych świetnych wiadomości. Dziś informacja jest już potwierdzona! Możecie jechać do Czarnogóry bez żadnych problemów. Nie trzeba już robić testów ani martwić się ich wynikiem – i to niezależnie od tego, czy jesteście zaszczepieni czy nie. Informację potwierdza również Ministerstwo Spraw Zagranicznych. – Ministerstwo Zdrowia Czarnogóry zniosło obowiązek przedstawiania przy wjeździe do Czarnogóry poświadczenia o wykonaniu szczepień, przebytej chorobie, czy negatywnego wyniku jednego z testów: PCR lub szybkiego testu antygenowego (tzw. Covid potvrda) – informuje MSZ. Nie ma też żadnych formularzy lokalizacyjnych ani innych obostrzeń.

Jest więc duża szansa, że Czarnogóra ponownie będzie w tym roku turystycznym hitem wśród Polaków. Warto jednak zaznaczyć, że obecnie mamy jednak o wiele więcej krajów, które zniosły wszystkie restrykcje wjazdowe (w tym obowiązek testów) – niezależnie od statusu szczepienia.


Na powrocie do Polski, w celu uniknięcia kwarantanny potrzebny będzie test antygenowy. Możesz go szybko wykonać i w dobrej cenie na stronie: www.zdrovotic.pl

0 komentarzy
bottom of page