Szukaj
  • zdrovotic

Paszporty Covidowe w Francji i Portugali, na Cyprze wracają maseczki.

Zaktualizowano: 20 lip

Turyści przy wjeździe do Francji i Portugalii muszą udokumentować zaszczepienie unijnym certyfikatem COVID lub innym dokumentem w ich języku ojczystym lub angielskim w postaci elektronicznej lub papierowej.


Kanadyjski rząd ogłosił kolejne zmiany w testowaniu przybyłych do kraju osób. Od 19 lipca w życie wchodzą losowe testy przylotów dla podróżnych zakwalifikowanych jako w pełni zaszczepieni.


Turyści wybierający się do Italii powinni mieć na uwadze, że co najmniej do 30 września noszenie maseczek jest obowiązkowe dla osób powyżej 6. roku życia. Obostrzenia obowiązują w transporcie publicznym, na statkach i promach oraz w placówkach ochrony opieki zdrowotnej.


Na Cyprze ponownie wraca obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Przepis został reaktywowany w celu ochrony przed koronawirusem, podały władze Cypru. Przepisy dotyczące zakrywania ust i nosa weszły w życie od 8 lipca (piątku). Podobnie sprawa wygląda w Grecji i Niemczech. Tam również musimy zasłaniać usta i nos np. w transporcie publicznym.

www.zdrovotic.pl

0 komentarzy