top of page
Beautiful young female medical doctor is looking at camera and smiling while her colleague

ZDROVOTIC - WARSZAWA

LOGO zdrovotic Original on Transparent.png

Testy na obecność COVID-19 

Mimo upływu czasu, koronawirus, a dokładnie SARS-CoV-2, który wywołuje ostrą chorobę układu oddechowego COVID-19, wciąż pozostaje aktualnym tematem na całym świecie. Nieustannie możemy natknąć się na informacje dotyczące nowych mutacji wirusa. Istnieje kilka metod jego wykrywania w organizmie, dzięki odmiennym testom, między innymi antygenowym czy PCR. Czym się różnią i kiedy wykonać konkretne badanie? Sprawdź!

Rodzaje testów w kierunku Covid-19

W prowadzonym przez nas punkcie pobrań w Warszawie wykonać można między innymi szybki test antygenowy, a także test PCR. Oba pobierane są z materiału wymazowego z nosogardzieli lub gardła.

Warto zaznaczyć, że badanie wykonywane metodą molekularną, czyli test PCR jest badaniem genetycznym, wykonanym w laboratorium, charakteryzuje się bardzo dużą czułością. Badanie to rekomendowane jest przez Światową Organizację Zdrowia WHO.

Z kolei test antygenowy przeprowadzony jest w punkcie wymazowym wykrywa cząstki białkowe, czyli antygenty SARS-CoV-2, zaletą testu antygenowego jest bardzo krótki czas oczekiwania na wynik który wynosi 15 minut.

Dla kogo więc są przeznaczone oba, wspomniane badania? Test PCR jest odpowiedni dla pacjentów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub zauważyły u siebie objawy infekcji dróg oddechowych. Ponadto badanie to przeprowadzane jest także u pacjentów, którzy potrzebują zaświadczenia, np. do celów podróży zagranicznej, Test PCR powinien zostać wykonany najwcześniej w 5-6 dobie po kontakcie lub w dniu pojawienia się objawów. Z kolei test antygenowy jest rekomendowany dla pacjentów z objawami, które jednoznacznie sugerują chorobę COVID-19, a także dla osób bez objawów, które chcą sprawdzić czy nie zarażają innych. Test antygenowy powinien zostać wykonany w trakcie trwającej infekcji lub w trakcie trwania objawów.

Jakie są różnice pomiędzy testami w kierunku koronawirusa?

Na początku należy zaznaczyć, że wynik dodatni któregokolwiek z powyższych badań pozwala na diagnozę w kierunku COVID-19. Zaletą testu antygenowego jest prostota wykonania, niższa cena oraz krótszy czas oczekiwania na wynik. Test antygenowy ma jednak niższą czułość w przeciwieństwie do testu PCR.

Home: Witaj
Kotwica 2

WYKONUJEMY:

Cennik

Test Antygenowy
 

PLN
 • Wynik w 15 minut

 • Skuteczność 98%

 • Zaświadczenie Polskie/Angielski

 • Zwolnienie z Kwarantanny

 • Wynik także dostepny w Unijnym Paszporcie Covidowym

Test RT-PCR

PLN
 • Wynik w 24 h

 • Skuteczność 99%

 • Zaświadczenie Polskie/Angielskie

 • Wynik także dostepny w Unijnym Paszporcie Covidowym

Test Przeciwciała
Igm, IgG

PLN
 • Wynik w 15 min

 • Potwierdzenie czy przebyliśmy COVID-19

 • Wynik potwierdza nabytą odporność

Badania grupowe

 • Dla grup powyżej 15 osób

 • Dojazd medyków w wskazane miejsce

 • Raport po badaniu 

 • Możliwość podstawienia ambulansu

Wykonujemy także badania w dowolnym miejscu wskazanym przez zamawiającego.
Do ceny testu doliczana jest opłata za usługę medyczną razem z transportem w wysokości 100zł/ h

Cennik
Wycena
indywidualna
Kotwica 1

Wyniki badań w formie zaświadczenia
a także QR-kodu w Paszporcie Covidowym 

Zapraszamy do punktu pobrań:
ul. Adama Mickiewicza 16
01-517 Warszawa
Wejście od ul. Generała Zajączka

Zdrovotic punkt pobrań.jpeg

Realizujemy Badania w dowolnym miejscu wskazanym przez zamawiającego

zdrovotic ambulns1.jpeg
simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

Wykonaj test w jednym naszych partnerskich punktów pobrań.

Warszawa, Łódź, Poznań, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, Kraków, Katowice, Elbląg, Kołobrzeg, Włocławek, Bielsko Biała, Kielce, Koszalin, Tczew, Gorzów Wielkopolski, Sosnowiec, Opole

O NAS:

ZDROVOTIC to firma zajmująca się badaniem w kierunku zdiagnozowania  zarażenia wirusem COVID-19. Wykonujemy testy Antygenowe oraz RT-PCR.

Naszym celem jest ułatwienie dostępu do testów dla wszystkich potrzebujących. Badamy osoby indywidualne a także grupy zorganizowane i firmy. testy możemy wykonać w dowolnym miejscu wskazanym przez zamawiającego. Po przeprowadzeniu badania wystawiamy zaświadczenie w języku polskim i angielskim, a także wprowadzamy wynik do Unijnego Paszportu Covidowego (UCC)

Kichanie

Wybierz jeden z dostępnych rodzajów badań w kierunku COVID-19, umów się na wizytę. lub skontaktuj się w celu umówienia wizyty w domu / firmi

naukowiec

Masz objawy choroby?
Miałeś kontakt z osobą zarażoną?
Potrzebujesz testu do wyjazdu z granicę lub zwolnienia z kwarantanny?

Doctor with Files

Nasz profesjonalny zespół wykonana badania w umówionym miejscu i czasie, Wynik testu zostanie przekazany w formie zaświadczenia a także będzie widoczny w unijnym paszporcie covidowym.

Home: Nasze usługi
WhatsApp%20Image%202021-03-10%20at%2017.19_edited.jpg

SZYBKI TEST ANTYGENOWY

Szybki test antygenowy - umożliwia wykrycie białek wirusa SARS-CoV-2 (antygenów)  w próbkach pobranych od pacjenta z górnych dróg oddechowych (wymaz z nosa lub noso-gardła). Ogromną zaletą testów antygenowych jest czas ich realizacji, który wynosi ok. 15 min.

TEST RT-PCR

Test RT-PCR - wykrywa obecność materiału genetycznego, a konkretnie RNA  wirusa SARS-CoV-2. Jest to zaawansowana technika wymagająca wieloetapowej procedury diagnostycznej. Badanie charakteryzuje się wysoką precyzją uzyskiwanych wyników. 

W LAb
WhatsApp Image 2021-03-10 at 16.08.04 (1

PRZECIWCIAŁA anty-SARS-CoV-2 (klasa IgM, IgG )

 test serologiczny, który daje nam informację o tym czy pacjent przebył infekcję (np. pozwala zidentyfikować ozdrowieńców).

Rodzaje Testów

Home: Najnowsze wiadomości

Skontaktuj się z nami

ZDROVOTIC SP. Z.O.O.

Mickiewicza 16, 01-517 Warszawa

wejście od ulicy Generała Zajączka

22 299 01 50

(+48) 796 347 314

ZdrovoticTOP.png
Home - kontakt
bottom of page